Шостий Британсько-Український Симпозіум

Шостий Британсько-Український Симпозіум
“Новітні тенденції в сучасній анестезіології та інтенсивній терапії —
акцент на проблемах безпеки пацієнта та моніторингу”
Київ, 24-25 квітня 2014

Починаючи з 2008 року в Україні щорічно проводиться Британсько-Український симпозіум з анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю. Проект спрямований на підвищення профессійного рівня та кваліфікації лікарів-анестезіологів. У конференціях приймають участь професори, провідні лектори і лікарі-консультанти з Великобританії, України та інших країн. Щорічно Британсько-Український Симпозіум збирає понад 500 лікарів з усіх регіонів України та країн СНД. В 2010 році проведено Міжнародний симпозіум “Медицина болю: сучасність і перспективи”. На цьому сайті доступні матеріали усіх попередніх конференцій (2008-2013).

Ініціатор і головний координатор проекту – Роман Ґрех, (Roman Cregg) MB BS, FRCA, PhD, Президент Української медичної асоціаціації Великобританії.

“Дорогі колеги та друзі!
Має абсолютне задоволення анонсувати цей шостий БУС, присвячений безпеці пацієнтів. Усіх нас об’єднує той факт , що така спеціальність як анестезіологія, завжди була на передньому рубежі в ситуаціях, пов’язаних з менеджментом клінічних ризиків. Безпека пацієнтів є визначальною у всіх аспектах нашої щоденної практики, нашого навчання та безперервної професійної освіти.
Зовсім недавно, в 2010 році, європейські та британські анестезіологи досягли ще однієї важливої віхи розвитку професійного становлення, опублікувавши Гельсінкську декларацію про безпеку пацієнтів в анестезіології. Цього року ми розширили наш лекторський склад , запросивши міжнародних доповідачів з інших країн як на континенті, так і за його межами, з метою забезпечення для учасників найбільш повної і збалансованої програми конференції .
Я сподіваюся побачити всіх вас у квітні !
З найкращими побажаннями і повагою,
Roman Cregg.”

Ми запрошуємо вас на наступний, шостий Британсько-Український симпозіум, який буде проведено 24-25 квітня 2014. Конференція буде присв’ячена питанням безпеки пацієнта і моніторингу в анстезіології та інтенсивній терапії. В конференції приймуть участь доповідачи з Великобританії, України, США та Німеччини. Доповіді будуть з перекладом на українську мову.

Враховуючи попередній досвід проведення Британсько-Українських симпозіумів, значної уваги буде приділено організації та проведенню семінарів-воркшопів. На воркшопах будуть розглядатися практичні аспекти діяльності анестезіолога та лікаря інтенсивіста.

Конференція внесена до Реєстру конгресів, з’їздів, науково-практичних конференцій в 2014 р.

Після закінчення Конференції учасники отримають Сертифікат учасника.

Чекаємо на вас у квітні!

Реєстраційна форма та більш детальна інформація на сайті Симпозіуму — Британсько — Український Симпозіум

Перше інформаційне повідомлення

З повагою,
Організаційний Комітет БУС.

Джерело: http://anaesthesiaconference.kiev.ua/uk/